.

=- FİRMA PROFİLİ -=

.

AKCAN METAL; Endüstriyel Mutfak alet ve ekipmanlarının imalat ve pazarlama sektöründe faaliyet göstermektedir.

Güvenilir olma ilkesiyle hareket eden firmamız, bu ilkeyi kurum kültürü haline getirmek amacıyla ürün ve hizmet kalitesini en üst seviyede tutmaktayız.

Ürünlerimizi ülkemizin yanında dünyanın pek çok farklı ülkesine de gönderiyoruz. Ulaştığımız bu noktada, üründe kalitenin çok öenmli olduğunu bilinciyle, asla ürün kalitesinden taviz vermiyoruz.

Ürünlerimiz Arasında;

Doğalgaz lpg brülörler, ızgaralar, endüstriyel mutfak aletleri, künefe ve su böreği ocakları, özel künefe ocakları, kare ocaklar, pilav ocakları, profil ocaklar, volkan ocaklar, 3 ayaklı ocaklar, ısı malzemeleri ve yedek parçalar yer almaktadır.

Firmamızın başlıca çalışma prensibi, iş ahlakından, ürün kalitesinden ve dürüstlükten taviz vermeden müşterilerimizin beklenti ve ihtiyaçlarını zamanında ve ekonomik fiyatla karşılamak üzerine kuruludur.

Taahhütlerini eksiksiz yerine getirmek için gerekli bilgi, ürün, ekip ve ekipmana sahip olan firmamız, müşteri memnuniyetini zirvede tutma gayesindedir.

Vizyon; Müşterilerimizin beklenti ve ihtiyaçlarını karşılayacak şekilde kaliteli, ekonomik ve güvenilir ürünler üreterek sektörde lider ve tercih edilen firma olmak.

Misyon; Tüm personelimizi eğiterek kalite seviyemizi sürekli geliştirmek ve müşteri memnuniyetini üst düzeyde tutmak.

Politikamız; Müşteri memnuniyetini en üst düzeyde tutmak, Kaliteli, ekonomik ve güvenilir ürünler üretmek, Personelimizin maddi ve manevi ihtiyaçlarını karşılamak, Huzurlu ve sağlıklı çalışma ortamı sağlamak, Çalışanlarımızı sürekli eğitmek, Kalite sistemimizi, çalışan tüm personelimize gelişen teknoloji şartlarına uygun bir şekilde sürekli iyileştirmek ve geliştirmek, Ürün kalitesinin sürekli geliştirilmesi ve maliyetin ekonomik hale getirilmesi çalışmalarının tüm personelin katılımı ile yürütülmesi, Tedarikçilerimizde sürekli işbirliği içinde olmak, Kaynaklarımızı en verimli bir şekilde kullanarak çevre değerlerini korumak

doğalgaz brülör, lpg brülör, künefe ocağı, su böreği ocağı, lokanta ocağı, sanayi ocağı, kare ocak, pilav ocağı, profil ocak, döküm ocak,